Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie

Puking Ball® – oryginalna piłeczka ze śluzem

Puking Ball® – oryginalna piłeczka ze śluzem

Cena regularna 139,00 zł
Cena regularna 139,00 zł Cena sprzedaży
SAVE Wyprzedane
 
Zestaw 5 piłeczek Puking Ball z pięcioma śluzami

Puking Ball® – oryginalna piłeczka ze śluzem

Cena regularna 139,00 zł
Cena regularna 139,00 zł Cena sprzedaży
SAVE Wyprzedane
★ 4,8/5 na podstawie 2 284 ocen pokazanych na stronie oryginalnego produktuOryginalna marka informuje o ponad 200 000 fanów

To nie jest zwykły gniotek.

Opatentowany Puking Ball® zmienia jedno ściśnięcie w zabawną, kontrolowaną porcję śluzu. Śluz wyskakuje, wywołuje reakcję, a potem wraca do środka.

To nie jest zwykły gniotek.WYBIERZ ZESTAW POWYŻEJ ↑✓ Dostępna płatność przy odbiorze
🤢

Wyjątkowy efekt

Niespodzianka przy każdym ściśnięciu.

♻️

Śluz wielokrotnego użytku

Baw się, przechowuj i używaj ponownie.

🎁

Gotowy na prezent

Każda sztuka jest osobno zapakowana.

💪

Do wielokrotnej zabawy

Miękki, przyjemny i wciągający.

😆

Śmiech od razu

Dla dzieci, nastolatków i dorosłych.

Więcej śmiechu. Lepsza cena.

Zestaw 10 sztuk ma najniższą cenę za jedną piłeczkę — idealny dla rodzeństwa, na imprezy i prezenty.

Klasyczne · 5 szt.

139 zł

27,80 zł / szt.

OSZCZĘDZASZ 30%
NAJLEPSZA CENA

Klasyczne · 10 szt.

189 zł

18,90 zł / szt.

OSZCZĘDZASZ 51%

Postacie · 5 szt.

169 zł

33,80 zł / szt.

OSZCZĘDZASZ 26%
NAJLEPSZA CENA

Postacie · 10 szt.

229 zł

22,90 zł / szt.

OSZCZĘDZASZ 50%
WYBIERZ ZESTAW POWYŻEJ ↑
Śmiesznie i trochę obrzydliwie — ale pod kontrolą

Śmiesznie i trochę obrzydliwie — ale pod kontrolą

Daje zabawny efekt bez zamieniania pokoju w wielkie sprzątanie. Kolory i mechanizm wyciskania sprawiają, że każdy chce spróbować jeszcze raz.

Trzy kroki i zabawa już się zaczyna

Trzy kroki i zabawa już się zaczyna

Dlaczego wywołuje więcej reakcji niż zwykły gniotek

Zwykły gniotek Puking Ball®
Widoczny efekt niespodzianki — ✓
Śluz w zestawie — ✓
Kilka postaci do zebrania — ✓
Osobne pudełko prezentowe Czasami ✓

Prezent, którym naprawdę się bawią

Zabawny drobiazg na święta, urodziny, imprezę lub biurko. Przełamuje lody i rozśmiesza całe towarzystwo.

Oryginalny produkt był prezentowany przez Parents oraz First for Women.

Prezent, którym naprawdę się bawią

Prawdziwe reakcje udostępnione o oryginalnym Puking Ball®

★★★★★

“Patrzyłam na to przez pięć minut i cały czas się śmiałam.”

Ariel M.
★★★★★

“Kupiłam go na spotkania w domu seniora, w którym pracuję — wszyscy mieli mnóstwo zabawy.”

Michelle S.
★★★★★

“Mój wnuk i ja śmialiśmy się przez cały świąteczny poranek, gdy znalazł je w prezencie.”

Jennifer L.
Opinie i wzmianki medialne pochodzą ze strony oryginalnego produktu Puking Ball®.
Każda piłeczka ma wszystko do zabawy

Każda piłeczka ma wszystko do zabawy

  • Jedna piłeczka Puking Ball® w wybranym stylu
  • Saszetka śluzu wielokrotnego użytku
  • Woreczek do przechowywania śluzu
  • Osobne pudełko prezentowe

Informacje o zabawie

Dla dzieci od 3 lat. Oryginalny sprzedawca opisuje produkt jako przebadany laboratoryjnie i nietoksyczny. Zalecany nadzór dorosłego. Śluz nie jest jadalny; unikaj włosów, tkanin i powierzchni porowatych.

Masz pytania przed wyborem?

Czy śluz robi bałagan?

Mechanizm utrzymuje śluz w kontrolowanym cyklu wyciskania i powrotu. Baw się na czystej, nieporowatej powierzchni i schowaj śluz po użyciu.

Czy każda piłeczka jest zapakowana osobno?

Tak. Każda sztuka ma własne pudełko, śluz i woreczek do przechowywania.

Jakie kolory otrzymam?

Zestawy zawierają mix kolorów lub postaci, dlatego dokładna kombinacja może się różnić.

Który zestaw najbardziej się opłaca?

Zestaw 10 sztuk ma najniższą cenę jednostkową i sprawdza się na prezenty, dla rodzeństwa oraz na imprezy.

Wybierz zestaw, który wywoła najwięcej śmiechu

WYBIERZ ZESTAW POWYŻEJ ↑✓ Dostępna płatność przy odbiorze
Pokaż kompletne dane